+86-373-3020116
Pramoninių geležinkelių perdavimo Bogie
video
Pramoninių geležinkelių perdavimo Bogie

Pramoninių geležinkelių perdavimo Bogie

IŠSAMI INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ: BJT serijos geležinkelio perdavimo vežimėlis maitinamas kabeliu būgnu. Maitinimo šaltinis 380V kintamoji srovė į traukos variklį tiekiamas kabeliu. Kabelis surenkamas ir išleidžiamas sukabinimo įtaisu, sumontuotu po automobiliu. Geležinkelio perdavimo Bogie gali realizuoti visą ...
Siųsti užklausą
Product Details ofPramoninių geležinkelių perdavimo Bogie

IŠSAMI INFORMACIJA APIE PRODUKTĄ:

BJT serijos geležinkelio perdavimo Bogie yra varomas kabeliu būgno. Maitinimo šaltinis 380V kintamoji srovė į traukos variklį tiekiamas kabeliu. Kabelis surenkamas ir išleidžiamas sukabinimo įtaisu, sumontuotu po automobiliu. Geležinkelio perdavimo Bogie gali realizuoti visišką automatinį veikimą PLC sistema. Jei važiavimo atstumas yra daugiau nei 50m, geležinkelio perdavimo Bogie turi įdiegti kabelio aranžuotojas padėti su kabeliu valcavimo. Maksimalus važiavimo atstumas yra iki 200-400m.


VIDEO pramoninio geležinkelio perdavimo Bogie:



Išsami informacija apie pramoninio geležinkelio perdavimo Bogie:

ModelisBJT-2tBJT-20tBJT-50t
Vardinė apkrova(t)22050
Lentelės dydis(mm)Ilgis (L)200040005500
Plotis(W)150022002500
Aukštis (H)500600700
Ratų bazė(mm)120028004200
Geležinkelio vidinis gabaritas(mm)120014351435
Rato skersmuo(mm)270350500
Ratų kiekis444
Prošvaisa(mm)505050
Važiavimo greitis (min.)0-250-200-20
Variklio galia (kW)0.82.55.5
Važiavimo atstumas(m)253050
Maksimali rato apkrova (KN)14.477.7174
Etaloninis svoris (t)2.55.67.8
Rekomenduojamas geležinkelio modelisP15 ( P15 )P24 ( P24 )P43 ( P43 )


DAUGIAU PRODUKTŲ:

battery transfer platform truck

Paslaugų:

  • Mūsų įsipareigojimas: "Bogie" geležinkelio perdavimo saugos koeficientas yra ne mažesnis kaip 120%.

  • Laisvai projektuokite pagalbinį įtaisą ar pamatų brėžinį ir pasiūlykite techninį aptarnavimą bei piešimo medžiagą.

  • 16 valandų inžinerinis aptarnavimas ir 24 valandų interneto paslauga mūsų klientams.

  • Garantiniu laikotarpiu, jei mūsų geležinkelio perdavimo vežimėlis negali normaliai dirbti, mes galime padėti jums pataisyti technologiją arba pakeisti atitinkamas dalis per 24 valandas.

battery transfer platform truck

battery transfer platform truck

Populiarus Žymos: pramoninių geležinkelių perdavimo vežimėlis, Kinija, gamintojai, tiekėjai, gamykla, individualus, pagamintas Kinijoje

Siųsti užklausą

(0/10)

clearall